30 lipca 2021

Nowość! Inteligentne kalkulatory Donau Tech

kalkulatory donau tech

Z przyjemnością prezentujemy najnowszą ofertę kalkulatorów firmy Donau tech. Te inteligentne urządzenia liczące nadają się zarówno do użytku osobistego, jak również sprawdzą się w przypadku bardziej złożonych działaniach liczbowych.

Co wyróżnia kalkulatory firmy Donau?

Kalkulatory Donau to skuteczne połączenie tradycji z nowoczesnym designem. Oferta obejmuje ponad 20 modeli tego typu urządzeń, od tych najprostszych wielozadaniowych, po bardzo zawansowane technicznie modele służące do skomplikowanych obliczeń naukowych. Przy ich produkcji nacisk został położony na zmaksymalizowanie ergonomii każdego działania, tak aby jak najlepiej służyły podczas pracy w biurze czy w trakcie nauki. Każdy z modeli dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie i posiada 5 letnią gwarancję.

Rodzaje dostępnych kalkulatorów

Kalkulatory biurowe

kalkulatory biurowe

Najprostszy i najpopularniejszy z modeli dostępnych w naszej ofercie. Umożliwia podstawowe działania algebraiczne takie jak: dodawanie i odejmowanie, mnożenie i dzielenie oraz funkcje pierwiastka kwadratowego i procentów. Dodatkowo niektóre modele zostały wyposażone w funkcje przydatne w handlu np. liczenie marży. Pod względem wyglądu kalkulatory biurowe odznaczają się dużym rozmiarem klawiszy i jednoliniowym wyświetlaczem liczbowym. Urządzenie tego typu świetnie sprawdzą się w każdym biurze, dzięki swojej wysokiej jakości i przystępnej cenie.

Kalkulatory kieszonkowe

kalkulatory kieszonkowe

Ten rodzaj kalkulatorów idealnie nadaje się do pracy w terenie. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom można go schować do plecaka, torebki czy kieszeni. Mimo swoich małych gabarytów urządzenie to posiada prawie wszystkie funkcje normalnego kalkulatora biurowego. Umożliwia dodawanie, odejmowanie, dzielenie i mnożenie, a nawet wyciąganie pierwiastków kwadratowych i wyliczanie procentów.

Kalkulatory naukowe

kalkulatory kieszonkowe

Najbardziej zawansowany model kalkulatorów w naszej ofercie, posiadający nawet do 500 różnych funkcji. Dzięki niemu można wykonywać bardzo złożone operacje matematyczne. Urządzenie sprawdza się przy liczeniu np. całek, funkcji matematycznych czy układów równań. Doskonały wybór dla osób działających w branży budowlanej, technicznej czy chemicznej, jak również dla naukowców i studentów kierunków ścisłych. Oprócz swojej rozbudowanej funkcjonalności, urządzenia tego typu różnią się również od innych modeli pod względem wizualnym. Posiadają kilkuliniowe wyświetlacze, dużo większą ilość przycisków i umożliwiają zapis wprowadzonych danych liczbowych na kilka sposobów.

Każdy z wymienionych modeli kalkulatorów można kupić na stornie naszego internetowego sklepu z artykułami biurowymi https://sklep.dalimex.pl/