O firmie

firma_ogolna

Firma Dalimex sp. z o.o. powstała w 1990 roku sukcesywnie powiększając obszar swojej działalności, a tym samym liczbę zadowolonych Klientów. Spółka „Dalimex” dąży do pozyskania możliwie najwyższej pozycji rynkowej, poprzez regularną dywersyfikacje działalności oraz otwarcie się na nowe obszary rynku.

Misją spółki jest „uzyskanie pozycji wiarygodnego przedsiębiorstwa i pewnego lidera w swoich  branżach,  zapewniającego  Klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie”.

Spółka zwróciła szczególną uwagę na lokalizację swojej działalności, co umożliwiło jej poszerzenie obszaru wpływu o branżę hotelarską, gastronomiczną  oraz rekreacyjną.

Obecnie przedsiębiorstwo funkcjonuje w oparciu o pięć obszarów, składających się na całokształt przedsiębiorstwa: sprzedaży  hurtowej i detalicznej artykułów biurowych, urządzeń biurowych, sprzętu komputerowego, kas fiskalnych,  wynajmu powierzchni biurowych i sal konferencyjnych, hotelu „Forum” z  restauracją oraz klubem Fitness ( SPA & Wellness ). Spółka jest otwarta na nowe rynki, co spowodowało poszerzenie działalności – otwarcie oddziału biuro-serwisowego na terenie województwa podkarpackiego. Miało to miejsce w 2008 roku. Obecnie przedsiębiorstwo dysponuje trzema lokalizacjami – dwiema, bezpośrednio sąsiadującymi ze sobą, w ścisłym centrum Lublina oraz jedną w Rzeszowie.