Sklepy stacjonarne

Sklep komputerowy

Zapraszamy do naszego sklepu komputerowego przy ul. Lubartowskiej 74a w Lublinie. Zapewniamy pełne doradztwo oraz serwis w zakresie sprzętu komputerowego, drukarek i kas fiskalnych.

sklep-komputerowy
sklep-komputerowy

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór produktów z branży IT renomowanych firm. Prowadzimy sprzedaż komputerów stacjonarnych, notebooków, drukarek, oprogramowania i wszelkich akcesoriów komputerowych. Z racji na to, że branża komputerowa charakteryzuje się bardzo dużą dynamiką rozwoju, nasza oferta ciągle się poszerza. Ponadto posiadamy w swojej ofercie dostępny na miejscu, szeroki asortyment tuszy, tonerów do drukarek oryginalnych i tańszych zamienników. Zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem kas i drukarek fiskalnych. Przy sklepie posiadamy serwis, który jest przygotowany do konfiguracji oraz świadczenia pomocy technicznej dotyczącej komputerów, drukarek, i oprogramowania.

Kupując w naszym sklepie, możecie państwo liczyć na rzetelność, uczciwość i fachową obsługę.


Sklep papierniczy

skle _papierniczy
sklep papierniczy

Zapraszamy do największego sklepu papierniczego w Lublinie przy ul.Lubartowskiej 74a.
Oferujemy szeroką gamę asortymentową składającą się z galanterii biurowej, artykułów piśmiennych, szkolnych, papierniczych, specjalistycznych urządzeń oraz mebli biurowych.

LUBLIN

ul. Lubartowska 74a, 20-094 Lublin
Tel.: 81 710 31 23
Fax: 81 740 27 30
Emal: lublin@dalimex.pl

Godziny otwarcia od pon-pt w godz.: od 8.00-16.00 w sob-niedz. zamknięte