16 listopada 2021

Bezdotykowe kosze Durable NO TOUCH

Kosz firmy Durable z czujnikiem ruchu to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoki stopień  higieny w miejscu pracy, co jest szczególnie istotne w dzisiejszych czasach.

Co charakteryzuje kosze Durable NO TOUCH?

Dzięki wykorzystaniu specjalnej technologii czujników ruchu pokrywa kosza na śmieci no touch otwiera i zamyka się automatycznie po zbliżeniu do niej dłoni. Umożliwia to bezdotykową utylizację odpadów a co za tym idzie zachowanie ścisłych zasad higieny. Kosz został wyposażony również, w przyciski otwórz i zamknij jako alternatywny sposób jego obsługi.

Urządzenie firmy Durable wykonane zostało z wysokiej jakości stali nierdzewnej pokrytej powłoką odporną na odciski palców. Kwadratowy kształt obudowy zaprojektowany został w taki sposób, aby zaoszczędzić jak najwięcej powierzchni, a antypoślizgowa podstawa zapewnia urządzeniu dobrą przyczepność.

Kosz został wyposażony w zdejmowaną pokrywę ułatwiającą opróżnianie i otwór do przenoszenia z tyłu kosza. Po otwarciu pokrywy wewnątrz urządzenia  znajduje się mniejszy wewnętrzny kosz z uchwytem i mocowaniem torby.

Kosz z sensorem no touch dostępny jest w czterech wariantach w zależności od pojemności:

  • Kosz na śmieci srebrny z sensorem no touch 6L
  • Kosz na śmieci srebrny z sensorem no touch 12L
  • Kosz na śmieci srebrny z sensorem no touch 21L
  • Kosz na śmieci srebrny z sensorem no touch 35L