Kontakt Lublin

Centrala Lublin

DALIMEX SP. Z O.O.

Adres: ul. Obywatelska 4, 20-092, Lublin
NIP: 7120152779
KRS: 0000123450
REGON: 004173520

Biuro Handlowe:
ul. Lubartowska 74a, 20-094 Lublin
Tel: 81 71 03 100
Fax: 81 71 03 113

Dział obsługi klienta
Pon.-Pt. 8.00-16.00

Market Papierniczo-biurowy / Salon komputerowy
Pon.-Pt. 8.00-17.00


Adres: ul.Obywatelska 4, 20-092, Lublin
NIP: 7120152779
KRS: 0000123450
REGON: 004173520

DANE KONTAKTOWE – POSZCZEGÓLNE DZIAŁY

Dział Obsługi Klienta
Elżbieta Kozieł  
Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Telemarketingu
Adres e-mail: ekoziel@dalimex.pl
Telefon: 81 710 31 34
Tel. komórkowy: 519 400 476
Beata Pawłowska  
Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Telemarketingu
Adres e-mail: bzwolak@dalimex.pl
Telefon: 81 710 31 11
Tel. komórkowy: 662 267 903
Przedstawiciele handlowi:
Krzysztof Komorowski  
Stanowisko: Manager Regionu
Adres e-mail: kkomorowski@dalimex.pl
Telefon: 81 710 31 17
Tel. komórkowy: 602 458 042
Marcin Pietraszek  
Stanowisko: Specjalista ds. kluczowych klientów
Adres e-mail: mpietraszek@dalimex.pl
Telefon: 81 710 31 19
Tel. komórkowy 606 808 062
Tomasz Bartoszek  
Stanowisko: Koordynator ds. Realizacji Zamówień i Telemarketingu
Adres e-mail: tbartoszek@dalimex.pl
Telefon: 81 710 31 10
Tel. komórkowy: 604 643 499
Robert Kozaczuk  
Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Adres e-mail: rkozaczuk@dalimex.pl
Tel. komórkowy: 608 481 212
Telefon: 81 710 31 18
Piotr Głuchowski-Fedirko  
Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Adres e-mail: pgluchowskifedirko@dalimex.pl
Tel. komórkowy: 506 720500
Telefon: 81 710 31 26
Anna Wójtowicz  
Stanowisko: Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Adres e-mail: awojtowicz@dalimex.pl
Telefon: 608 464 333
Informacje dodatkowe Przedstawicielstwo: Zamość
Sklep papierniczo-biurowy:
Kinga Michalak  
Stanowisko: specjalista d/s sprzedaży
Adres e-mail: kmichalak@dalimex.pl
Telefon: 81 710 31 41
Małgorzata Berej  
Stanowisko: Kasjer-Sprzedawca
Telefon: 81 710 31 25

 

Sklep komputerowy:
Tomasz Podhorecki  
Stanowisko: Doradca/ Serwisant Komputerowy
Adres e-mail: tpodhorecki@dalimex.pl
Telefon: 81 710 31 23
Tel. komórkowy: 660 702 772
Kasy i drukarki fiskalne / Serwis:
Piotr Grzelak  
Stanowisko: Specjalista ds. kas fiskalnych
Adres e-mail: pgrzelak@dalimex.pl
Telefon: 81 71 03 131
Tel komórkowy: 604 501 780
Informacje dodatkowe: Serwisant kas fiskalnych
Tomasz Podhorecki  
Stanowisko: Doradca/Serwisant Kas Fiskalnych
Adres e-mail: tpodhorecki@dalimex.pl
Telefon: 81 710 31 23
Tel. komórkowy: 660 702 772
Meble biurowe:
Witold Krasucki  
Stanowisko: Menadżer ds. Mebli Biurowych
Adres e-mail: wkrasucki@dalimex.p
Telefon: 81 710 31 61
Fax: 81 740 27 30
Tel. komórkowy: 604 511 487
Sekretariat firmy, Zarząd:
Agnieszka Klimek  
Stanowisko: Asystentka Prezesa Zarządu
Adres e-mail: sekretariat@dalimex.pl
Telefon: 81 710 31 01
Tel.komórkowy: 606 314 264
Piotr Gąsławski  
Stanowisko: Prezes Zarządu
Telefon: 81 710 31 01
Piotr Chodoła  
Stanowisko: Dyrektor Handlowy
Adres e-mail: pchodola@dalimex.pl
Telefon: 81 710 31 04
Tel. komórkowy 604 410 358
Logistykai i marketing:
Tomasz Bomba  
Stanowisko: Kierownik Marketingu i Logistyki
Adres e-mail: bomba@dalimex.pl
Telefon: 81 710 31 05
Fax: 81 710 31 08
Tel. komórkowy 604 519 000
Witold Krasucki  
Stanowisko: Specjalista ds. Zamówień
Adres e-mail: wkrasucki@dalimex.pl
Telefon: 81 710 31 61
Fax: 81 710 31 08
Tel. komórkowy 604 511 487
Ewa Adamczyk  
Stanowisko: Specjalista ds. Zamówień
Adres e-mail: eadamczyk@dalimex.pl
Telefon: 81 710 31 29
Fax: 81 710 31 08
Kadry i Płatności:
Marta Grzelak  
Stanowisko: Specjalista ds. finansowych i Kadrowych
Adres e-mail: mgrzelak@dalimex.pl
Telefon: 81 710 31 07
Fax: 81 710 31 08

Magazyn Lublin


Magazyn Lublin:

ul. Łęczyńska 5, 20-309 Lublin

Godziny pracy:
Pon.-Pt. 7.00-17.00
Sobota nieczynne


DANE KONTAKTOWE – POSZCZEGÓLNE DZIAŁY

Kierownik Magazynu
Adam Godula
Stanowisko: Kierownik Magazynu
Telefon: 81 441 38 89
Fax: 81 441 38 86