28 września 2021

NIEZWYKŁY OCZYSZCZACZ POWIETRZA AREAMAX DX55

OCZYSZCZACZ POWIETRZA AERAMAX® DX55

Jeżeli szukasz oczyszczacza powietrza do użytku osobistego o dużych możliwościach to z dumą prezentujemy jeden z flakowych produktów marki fallowes – AeraMax® DX55.

Co wyróżnia AeraMax® DX55?

Duża skuteczność

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest niezwykła skuteczność oczyszczacza Areamax DX55. Usuwa on aż 99,97% wszystkich zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, a dzięki zastosowaniu czterostopniowego procesu filtracji pozbędzie się najmniejszych zanieczyszczeń o wielkości nawet 0,3 mikrona, takich jak:

  • smog (pyły PM2.5, PM10, benzopireny i inne),
  • wirusy i drobnoustroje,
  • zarodniki pleśni,
  • pyłki i roztocza,
  • większość obecnych w powietrzu mikrobów i alergenów,
  • zanieczyszczenia z sierści/naskórek zwierząt domowych
  • dym tytoniowy.

Chroni przed Bakteriami

ERAMAX® DX55

Urządzenie posiada wbudowaną powłokę antybakteryjną AeraSafe™ opartą na filtrze typu True Hepa, zapobiegającą rozprzestrzenianiu się bakterii, wirusów i grzybów w powietrzu.

Oczyszczacz został wyposażony również w funkcję automatycznego wykrywania zanieczyszczeń dzięki wbudowanemu czujnikowi AeraSmart™, który na bieżąco monitoruje stan zanieczyszczeń i automatycznie dopasowuje prędkość pracy wentylatora. Czujnik sygnalizuje jakość powietrza w pomieszczeniu poprzez 3 diody w kolorach: niebieskim, żółtym i czerwonym.

Bezpieczeństwo

Dzięki zastosowaniu Technologii  PlasmaTrue™ oczyszczacz tworzy zjonizowane pole ułatwiające usuwanie zanieczyszczeń.

Idealny dla alergików

Oczyszczacz powietrza AeraMax Dx55 to idealne rozwiązanie dla alergików. Wyposażony w specjalny przycisk Aera+™ umożliwia usuwania raptownych zmian w ilości alergenów w powietrzu, zwiększając poziom filtracji aż o 50% w stosunku do najniższego poziomu filtracji.

Przyjemność w użytkowaniu

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o jak największej prostocie w użytkowaniu. Przejrzysty panel znajdujący się na przedniej części oczyszczacza informuje o trybie pracy urządzenia i potrzebie wymiany filtrów.

Cicha praca

AeraMax DX55 został wyposażony w bardzo cichy wentylator. Dzięki czemu idealnie nadaje się do pomieszczeń biurowych jak i domowych.

Do użytku osobistego

Ten niezwykle wydajny oczyszczacz najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni od 18 do 28 m2.

Jakość potwierdzona certyfikatem

Na potwierdzenie klasy opisywanego urządzenia należy wspomnieć o certyfikacie AHAM. Produkt otrzymał wspomniany certyfikat aż w 3 klasach:

  • dym,
  • pyłki,
  • pył.

Oczyszczacz powietrza AreaMax można nabyć na stornie naszego sklepu internetowego https://sklep.dalimex.pl/. Produkt posiada 3-letnią gwarancję.

OCZYSZCZACZ POWIETRZA AERAMAX® DX55