30 marca 2021

Niszczarka Kobra +2 CC2 ES – Do średniego biura

Niszczarka KOBRA +2 CC2 ES

Jeżeli szukają Państwo urządzenia do niszczenia dokumentów średniej wielkości to niszczarka Kobra +2 CC2 ES będzie idealnym wyborem. Jest to połączenie wydajności charakteryzującej duże urządzenia z niewielkimi rozmiarami.

Dlaczego Niszczarka Kobra +2 CC2 ES?

Wybierając niszczarkę średniej wielkości, należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

  1. 1. Parametry niszczarki
  1. 2. Funkcjonalność urządzenia
  1. 3. Wygląd i styl

1. Parametry niszczarki Kobra

W odróżnieniu od swoich odpowiedników prezentowane urządzenie może pochwalić się pojemnym 38,5 litrowym koszem.

Co do wielkości niszczarki kobra 2 cc2 es to godnym uwagi jest fakt, iż na tę klasę przyrządu biurowego jego rozmiary:

  • wysokość 59 cm,
  • szerokość 39 cm,
  • głębokość 30 cm,
  • Wejście: 230 mm,

Prezentują się dobrze na tle konkurencji średnich niszczarek biurowych.

Bardzo Ważnym elementem urządzenia są niezwykłe noże tnące, w które został wyposażony model CC2 ES. Wykonane z najtrwalszych materiałów ostrza są w stanie ciąć do 8 kartek papieru na raz i bez większych problemów poradzą sobie również z takimi materiałami jak metalowe zszywki, spinacze, płyty CD czy karty kredytowe.

Godnym uwagi jest również fakt, iż w procesie niszczenia dokumentów powstają małej wielkości ścinki o rozmiarach: 1,9 x 13 mm.

2. Funkcjonalność urządzenia

Urządzenie Kobra +2 CC2 ES wyposażone jest w funkcję automatycznego startu i stopu. W związku z tym nie ma konieczności włączania i wyłączania urządzenia każdorazowa podczas cięcia dokumentów.

Istotna jest również funkcja cofania, w jaką został wyposażony ten niezwykły przedmiot biurowy. Umożliwia ona przerwanie niszczenia dokumentu i wyciągnięcia go z głowicy jeżeli zajdzie taka potrzeba.

3. Wygląd i styl

Bez wątpienia niszczarka kobra odznacza się przyjemnym dla oka wyglądem. Opływowy kształt obudowy o szarawym odcieniu w połączeniu z niebieskimi elementami daje pozytywne estetyczne doznania i idealnie wpasowuje się w przestrzeń biurową.

Gdzie kupić niszczarkę Kobra +2 CC2 ES?

Prezentowana niszczarka kobra +2 CC2 ES dostępna jest w naszym sklepie internetowym, jeżeli zainteresowani są Państwo innymi produktami tego typu, to zapraszamy do odwiedzenia strony naszego sklepu z artykułami biurowymi i sprawdzenia całości naszej oferty.