23 marca 2021

Niszczarka do papieru HP OneShred

Niszczarka do papieru HP OneShred

Niszczarka do papieru HP OneShred to idealny wybór dla osób, które chcą zaoszczędzić przestrzeń biurową lub mieszkalną ponieważ pomimo swoich niewielkich rozmiarów niszczarka do dokumentów HP OneShred odznacza się niesamowitą wydajnością. Dzięki zastosowaniu specjalnych komponentów mała niszczarka OneShred jest wytrzymała i starcza na bardzo długi okres użytkowania.

Cechy niszczarki do dokumentów OneShred

Wszystkie komponenty niszczarki do papieru firmy HP zostały wykonane z trwałych, odpornych na uszkodzenia tworzyw. Urządzenie posiada bardzo wydajne ostrza umożliwiające niszczenie do 15 kartek papieru na raz. Kolejną zaletą ostrzy tej małej niszczarki jest możliwość cięcia dokumentów zawierających metalowe zszywki czy spinacze. Niszczarka HP OneShred 15CC umożliwia również niszczenia starych kart kredytowych.

Kolejnym atutem małej niszczarki HP, jest jej kosz o pojemności 20 litrów. Umożliwia to pracę urządzenia do niszczenia dokumentów przez bardzo długi czas bez ciągłego opróżniania pojemnika.

Ważnym aspektem podczas użytkowania niszczarki biurowej HP OneShred jest poziom jej bezpieczeństwa. Opisywane urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa P-4/T-4 co czyni tę małą niszczarkę jednym z najbezpieczniejszych przyrządów na rynku.

Należy również zwrócić uwagę na wygląd urządzenia. Minimalistyczny styl połączone z ponadczasowym designem sprawia, iż niszczarka do dokumentów HP OneShred będzie pasowała do praktycznie każdego rodzaju wnętrz.

Ważną cechą wyróżniającą niszczarki do papieru HP OneShred jest niewątpliwie ich cicha praca przy cięciu nawet najgrubszych dokumentów.

Dla kogo mała niszczarka HP OneShred?

Z pewnością Niszczarka do dokumentów HP OneShred to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie optymalne zarządzanie przestrzenią biurową bądź domową. Pragnących posiadać urządzenie wydajne i bezpieczne. Mała niszczarka HP to również dobry wybór dla ludzi ceniących sobie oprócz funkcjonalności urządzeń biurowych również ich walory estetyczne.

Sprawdź również opisy innych produktów na naszej stronie firmowej Dalimex – Sklep z artykułami biurowymi i papierniczymi

Specyfikacja Niszczarki do Papieru OneShred

  • niszczy do 15 kartek jednorazowo
  • cicha praca
  • ścinki 4 x 35 mm
  • kosz 20 l
  • niszczy papier, zszywki, spinacze, karty kredytowe
  • poziom bezpieczeństwa P-4/T-4
  • gwarancja na noże tnące 5 lat
  • kolor: jasno szary z ciemniejszymi aplikacjami