30 października 2020

NOWY RODZAJ SUPER WYGODNYCH PRZYŁBIC OCHRONNYCH

nowy rodzaj przyłbic ochronnych

Zapraszamy do zapoznania się z opisem nowego rodzaju przyłbic ochronnych. Przyłbice zostały wykonane z wytrzymałej foli PET. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia mechaniczne a przy tym niezwykle lekkie.

Pierwotnie przyłbice te stworzono z myślą o zakładach stomatologicznych, zabezpieczając twarz dentystów przed odpryskami podczas zabiegów. Zastosowanie to rozszerzono gdy wybuchła pandemia wirusa covid-19. Okazało się, że przyłbice tego rodzaju świetnie sprawdzają się w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego. Chroniąc oczy, nos i usta przed wchłanianiem się niechcianego wirusa. Przyłbice mogą być wykorzystywane również w sytuacji narażenia wrażliwych części twarzy na działanie szkodliwych cieczy. Jak również sprawdzają się podczas czynności w trakcie, których istnieje ryzyko dostania się do oczu ciał stałych w wyniku odprysków.

Ze względu na niewielki ciężar przyłbic ochronnych, nie powodują one dyskomfortu podczas używania i są bardzo wygodne. Posiadają wyprofilowany środek w kształcie oprawek okularów i zauszniki co ułatwia ich zakładanie. Stanowią dobrą alternatywę dla jednorazowych maseczek, gdyż zakup ich jednej sztuki wystarczy na długi czas użytkowania.

Cena pojedynczej przyłbicy to jedyne 16,60 zł (cena netto: 13,73 pln) co nie stanowi zbyt wygórowanej ceny za bezpieczeństwo jakie zapewniają naszej twarzy.

Przyłbice ochronne można nabyć na stronie sklepu z artykułami biurowymi Dalimex.