Centrala Lublin

 

Tel: 81 7103 100 / faks 81 7103 108
Email: lublin@dalimex.pl
Dział obsługi klienta
Pon. – Pt.  8.00-16.00

Market Papierniczo-biurowy / Salon komputerowy:
Pon. - Pt.  8.00-17.00
Sob.          9.00-14.00

Dział Obsługi Klienta

  1. Elżbieta Kozieł

  2. Stanowisko Specjalista ds.Telemarketingu
  3. Adres e-mail ekoziel@dalimex.pl
  4. Telefon 81 710 31 34
  5. Tel. komórkowy 662 267 904
  1. Agnieszka Kowalik

  2. Stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta
  3. Adres e-mail agaslawska@dalimex.pl
  4. Telefon 81 710 31 11; 81 710 31 26
  5. Tel. komórkowy 506 720 500
  1. Beata Pawłowska

  2. Stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży i Telemarketingu
  3. Adres e-mail bzwolak@dalimex.pl
  4. Telefon 81 710 31 11; 81 710 31 26

Sekretariat firmy, Zarząd:

  1. Agnieszka Klimek

  2. Stanowisko Asystentka Prezesa Zarządu
  3. Adres e-mail sekretariat@dalimex.pl
  4. Telefon 081 710 31 01
  5. Tel. komórkowy 081 710 31 40
  1. Piotr Gąsławski

  2. Stanowisko Prezes Zarządu
  3. Telefon 081 710 31 01
  1. Piotr Chodoła

  2. Stanowisko Dyrektor Handlowy
  3. Adres e-mail pchodola@dalimex.pl
  4. Telefon 81 710 31 04
  5. Tel. komórkowy 604 410 358

Market papierniczo-biurowy:

  1. Bożena Bilińska

  2. Stanowisko Kierownik Marketu Papierniczo-biurowego
  3. Adres e-mail bbilinska@dalimex.pl
  4. Telefon 81 710 31 41
  1. Małgorzata Berej

  2. Stanowisko Kasjer-Sprzedawca
  3. Telefon 81 710 31 25

Przedstawiciele handlowi w Lublinie:

  1. Krzysztof Komorowski

  2. Stanowisko Manager Regionu
  3. Adres e-mail kkomorowski@dalimex.pl
  4. Telefon 81 710 31 17
  5. Tel. komórkowy 602 458 042
  1. Marcin Pietraszek

  2. Stanowisko Specjalista ds. kluczowych klientów
  3. Adres e-mail mpietraszek@dalimex.pl
  4. Telefon 081 710 31 19
  5. Tel. komórkowy 606 808 062
  1. Tomasz Bartoszek

  2. Stanowisko Koordynator ds. Realizacji Zamówień i Telemarketingu
  3. Adres e-mail tbartoszek@dalimex.pl
  4. Telefon 81 710 31 10
  5. Tel. komórkowy 604 643 499
  1. Dorota Kwiecińska

  2. Stanowisko Przedstawiciel Handlowy
  3. Adres e-mail dkwiecinska@dalimex.pl
  4. Telefon 81 710 31 16
  5. Tel. komórkowy 606 314 264
  1. Robert Kozaczuk

  2. Stanowisko Przedstawiciel Handlowy
  3. Adres e-mail rkozaczuk@dalimex.pl
  4. Telefon 81 710 31 11
  5. Tel. komórkowy 608 481 212
  1. Magdalena Gorgól 

  2. Stanowisko Przedstawiciel Handlowy
  3. Adres e-mailmagdag@dalimex.pl
  4. Telefon 81 710 31 12
  5. Tel. komórkowy 606 314 247

Przedstawiciele regionalni:

  1. Anna Wójtowicz

  2. Stanowisko Specjalista ds. Kluczowych Klientów
  3. Adres e-mail awojtowicz@dalimex.pl
  4. Informacje dodatkowe Przedstawicielstwo: Zamość
  5. Tel. komórkowy 608 464 333

Dział logistyki i marketingu

  1. Tomasz Bomba

  2. Stanowisko Kierownik Marketingu i Logistyki
  3. Adres e-mail tbomba@dalimex.pl
  4. Telefon 81 710 31 05
  5. Fax 81 710 31 08
  6. Tel. komórkowy 604 519 000
  1. Witold Krasucki

  2. Stanowisko Specjalista ds. Zamówień
  3. Adres e-mail wkrasucki@dalimex.pl
  4. Telefon 081 710 31 61
  5. Fax 81 710 31 08
  6. Tel. komórkowy 604 511 487

Salon komputerowy:

  1. Bartłomiej Redo

  2. Stanowisko Doradca/ Serwisant Komputerowy
  3. Adres e-mail bredo@dalimex.pl
  4. Telefon 81 710 31 23
  5. Tel. komórkowy 660 702 772

Serwis techniki biurowej / Kasy fiskalne:

  1. Piotr Grzelak

  2. Stanowisko Specjalista ds. kas fiskalnych
  3. Adres e-mail pgrzelak@dalimex.pl
  4. Telefon 81 71 03 131
  5. Informacje dodatkowe Serwisant kas fiskalnych
  6. Tel. komórkowy 604 501 780

Meble biurowe:

  1. Robert Sosnowski

  2. Stanowisko Menadżer ds. Mebli Biurowych
  3. Adres e-mail roberts@dalimex.pl
  4. Telefon 81 710 31 02
  5. Fax 81 740 27 30
  6. Tel. komórkowy 660 702 776

Dział kadr i płatnośći:

  1. Marta Grzelak

  2. Stanowisko Specjalista ds. finansowych i Kadrowych
  3. Adres e-mail mgrzelak@dalimex.pl
  4. Telefon 81 710 31 07
  5. Fax 81 710 31 08

Dane firmy:

  1. Dalimex Sp. z o.o.

  2. Ul. Obywatelska 4, 20-092, Lublin
  3. NIP 7120152779
  4. KRS 0000123450
  5. REGON 004173520

Magazyn Lublin

 
Magazyn:
Pon – Pt. 6.30-18.00
Sob.        8.00-14.00

Adam Godula
Stanowisko: Kierownik Magazynu
Telefon:        81 441 38 89
Fax:              81 441 38 86